Restauracja Kwartet to lokal prowadzony przez ludzi z pasją.

Od lat zdobywane doświadczenie w gastronomii przekładamy na dania. Nasi kucharze uwielbiają tworzyć nowe smaki łącząc światowe trendy kulinarne nie zapominając o tradycji Górnego Śląska i Polski.

Nasza restauracja w swoim wnętrzu jako jedyna może pochwalić się pięknymi zdjęciami Katowic z lotu ptaka. Szef kuchni serwuje swoje autorskie dania, a jego kreatywność i doświadczenie prezentujemy w naszej oryginalnej karcie menu.

Dbamy o smak naszych potraw oraz ich estetyczne podanie. Nasze eleganckie i ciepłe wnętrza są idealnym miejscem do spędzania wspólnych chwil zarówno podczas romantycznej kolacji, spotkań rodzinnych a także spotkań biznesowych.

Nasze Menu to

Klasyka i nowoczesność

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Co jakiś czas zmieniamy pozycje w menu, aby nigdy nikomu nie znudziła się nasza kuchnia. Łączymy nowoczesne trendy z klasycznymi rozwiązaniami. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

nasi

Niesamowici szefowie kuchni

W naszej kuchni pracują nie tylko ludzie z pasją oraz doświadczeniem, ale tacy którzy nie boją się wyzwań. Mają wielkie serce, które zawsze wpływa na niesamowity smak naszych dań. Starają się lączyć kuchnię tradycyjną z nowczesnymi trendami.